Bulaşık Makinesi Bakım Hizmeti Muratpaşa

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Bulaşık Makinesi Bakım Hizmeti Muratpaşa

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

Bulaşık Makinesi Bakım Hizmeti Muratpaşa Olarak Sunduğumuz hizmeti sürekli uzman kadrosunu, tecrübeli ekibini geliştiren yenilikçi ve sektörde lider bir kuruluşuz. Bulaşık Makinesi Bakım Hizmeti Muratpaşa Teknik Servis Olarak, Yılların tecrübesi ve eğitimli kadromuzla her türlü montaj, bakım ve onarım işleriyle sizlerin hizmetinde olmaktan onur duyuyoruz. Öne çıkan diğer hizmetlerimiz: Muratpaşa Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Muratpaşa Buzdolabı Tamir Servisi, Muratpaşa Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Muratpaşa Ankastre Tamir Servisi, Muratpaşa Derin Dondurucu Servisi, Muratpaşa Kombi Tamir Servisi
İlçe: 

Yorumlarınız

Ahmet Boz
Teşekkür
Aldığım hizmetlerde bu güne kadar hiç bir aksaklık yaşamadım.Fiyat ve kalite bakımından kesinlikle tartışılmaz...
Kamil Alaçam
Teşekkür
Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
Yunus K.
Teşekkür
Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
Özgür
Teşekkür
İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
Ahmet Güntekin
Teşekkür
3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
Göktürk M.
Teşekkür
oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
Özlem D.
Teşekkür
Bulaşık makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Yetkili Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı Antalya Beyaz Eşya Tarmir Servisine teşekkür ederim.
Fuat
Teşekkür
Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
Hatice
Teşekkür
Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
Mesude
Teşekkür
Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
Hayriye G.
Teşekkür
İyiydi sorunsuz hallettik

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Bulaşık Makinesi Bakım Hizmeti Muratpaşa Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Bulaşık Makinesi Bakım Hizmeti Muratpaşa Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Bulaşık Makinesi Bakım Hizmeti Muratpaşa Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Döşemealtı Beko Ankastre Servisi Beko
Şirinyalı En Yakın Siemens Çamaşır Makinesi Servisi Siemens
Antalya Beyaz Eşya Hızlı Servis
Kırcami Regal Bulaşık Makinesi Servisi Regal
Şirinyalı En Yakın Siemens Klima Servisi Siemens
Gaggenau Antalya Gaggenau
Suyun sertliği nasıl giderilir?
Meltem Regal Çamaşır Makinesi Servisi Regal
Kepez Beyaz Eşya Tamircisi
Kepez En Yakın Regal Ankastre Servisi Regal
Kepez Profilo Servisi Profilo
Ariston Çağlayan Ariston
Doğu Garajı En Yakın Ariston Bulaşık Makinesi Servisi Ariston
Doğu Garajı En Yakın Samsung Çamaşır Makinesi Servisi Samsung
Kırcami En Yakın Siemens Ankastre Servisi Siemens
Şirinyalı En Yakın Ariston Ankastre Servisi Ariston
Uncalı En Yakın Ariston Bulaşık Makinesi Servisi Ariston
Döşemealtı En Yakın Samsung Klima Servisi Samsung
Yeşilbahçe Siemens Ankastre Servisi Siemens
Lara En Yakın Profilo Klima Servisi Profilo
Uncalı En Yakın Bosch Bulaşık Makinesi Servisi Bosch
Şirinyalı Profilo Çamaşır Makinesi Servisi Profilo
Bulaşık makinesi su sertlik ayarı nasıl yapılır?
Miele Kepez Miele
Yeşilbahçe Profilo Bulaşık Makinesi Servisi Profilo
Lara Samsung Derin Dondurucu Servisi Samsung
Döşemealtı Samsung Ankastre Servisi Samsung
Samsung Fener Samsung
Konyaaltı En Yakın Ariston Çamaşır Makinesi Servisi Ariston
Regal Antalya Regal
Antalya En Yakın Samsung Çamaşır Makinesi Servisi Samsung
Antalya Samsung Buzdolabı Servisi Samsung
General Servisi Konyaaltı General