BULAŞIK MAKİNESİ LEKE BIRAKIYOR

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

BULAŞIK MAKİNESİ LEKE BIRAKIYOR

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

Bulaşık makinelerini yeni aldığınız da yıkadığı bulaşıklar ile zaman ilerledikçe yıkadığı bulaşıklar arasında farklılık görülmektedir. İlk zamanlar parlak ve tertemiz yıkanan bulaşıkların zaman geçtikçe üzerlerinde iz kalmaya ve çizikler oluşmaya başlar. Zamanla kir toplayan makineniz su giderlerinin pislik ile dolması, şebeke suyunun geldiği boruda tortuların, kireçlerin birikmesi, pervanelerin üzerindeki deliklerden içeri artıklar bu durumu oluşturan nedenlerdendir. Kullandığınız deterjan, parlatıcı, tuz ve şebeke suyunun sertliği de etkili olmaktadır. Eğer evinize gelen şebeke suyu sert ve kireçli ise makinenize koyduğunuz tuz miktarı burada çok önemlidir. Tuzun amacı, şebeke suyundaki belli minerallerin ve kirecin etkisini azaltarak bulaşıklarınızı ve makinenizi daha temiz tutmaktır. Eğer tuz miktarı az ise bu maddeler bulaşıklarınızı çizebilir. Eğer fazla ise yine tuzun verdiği yıpratmalarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle tuzun miktarı önemlidir.
– Eğer Vestel bulaşık makinesi leke bırakıyor ise bu lekenin kaynağı su olabilir. Parlatıcının az olması, kalitesinin kötü olması gibi durumlarda su damlaları bulaşıklarınızdan akıp gidemez. Durulama ve kurulama esnasında bulaşıklarınıza yapışırlar ve kuruyarak iz kalmasına sebep olurlar
– Bir diğer etken ise kullandığınız deterjandır. Eğer tablet kullanıyor iseniz ve leke bırakma gibi bir şikayetiniz var ise tabletinizin markasını değiştirerek deneme yapabilirsiniz. Toz deterjan kullanıyorsanız belli bir miktarı tutturarak o ayardan devam edebilirsiniz. Makineler her ne kadar fabrika çıkışı olsa da zaman ile kullanmaya bağlı olarak aynı miktarda deterjanlara farklı tepkiler vermektedir.

Yorumlarınız

Suat B.
Teşekkür
Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Nalan
Teşekkür
Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip
Gamze
Teşekkür
Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
Enis C.
Teşekkür
Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
Burak Ozkan
Teşekkür
Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
Ayşe E.
Teşekkür
Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
Buse Y.
Teşekkür
Hızlı ve güvenilir.
İlhan
Teşekkür
Aldığım hizmetlerde bu güne kadar hiç bir aksaklık yaşamadım.Fiyat ve kalite bakımından kesinlikle tartışılmaz...
Harun
Teşekkür
Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.
Fatma H.
Teşekkür
Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
Kubilay
Teşekkür
Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz BULAŞIK MAKİNESİ LEKE BIRAKIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya BULAŞIK MAKİNESİ LEKE BIRAKIYOR Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz BULAŞIK MAKİNESİ LEKE BIRAKIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz