Konyaaltı Baykan Servisi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Konyaaltı Baykan Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

Konyaaltı Baykan Servisi Olarak Sunduğumuz hizmeti sürekli uzman kadrosunu, tecrübeli ekibini geliştiren yenilikçi ve sektörde lider bir kuruluşuz. Konyaaltı Baykan Servisi Teknik Servis Olarak, Yılların tecrübesi ve eğitimli kadromuzla her türlü montaj, bakım ve onarım işleriyle sizlerin hizmetinde olmaktan onur duyuyoruz. Öne çıkan diğer hizmetlerimiz: Konyaaltı Baykan Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Konyaaltı Baykan Buzdolabı Tamir Servisi, Konyaaltı Baykan Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Konyaaltı Baykan Ankastre Tamir Servisi, Konyaaltı Baykan Derin Dondurucu Servisi, Konyaaltı Baykan Kombi Tamir Servisi
Marka: 
İlçe: 

Yorumlarınız

Uğur Gültekin
Teşekkür
Buzdolabımız arızalı idi .Yorumları gördüm ve aradım .Ustamız hemen yardım edeceğini bildirdi ve konuma göre hemen geldi .Arızayı tespit ederek derhal çözüme ulaştı.Eli çabuk güleryüzlü sorulara cevabı hemen verebilen usta gibi usta.makina tıkır tıkır çalışıyor ellerinize sağlık .herkese tavsiye ederim.
Kamile Akbulut
Teşekkür
Özellikle servis sonrası da destek bildirimlerinde ilginiz için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok çok profesyonel bir ekipsiniz.
Ahmet Y.
Teşekkür
Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine sizin ustayı çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya.
Tuba K.
Teşekkür
Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
Yunus K.
Teşekkür
Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
Kamil Alaçam
Teşekkür
Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
Pinar
Teşekkür
3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
Orhan
Teşekkür
Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin
B. T.
Teşekkür
Yetkililer aracıyla işlem hizli ve basarili bi sekilde gerceklesti. Hepinize tesekkurler
Uğurcan Kemal
Teşekkür
Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
Özgür
Teşekkür
İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Konyaaltı Baykan Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Konyaaltı Baykan Servisi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Konyaaltı Baykan Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Lara Bosch Ankastre Servisi Bosch
Konyaaltı Profilo Servisi Profilo
Konyaaltı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi Ariston
Doğu Garajı Profilo Buzdolabı Servisi Profilo
Demirdöküm Servisi Konyaaltı Demirdöküm
Kepez Waillant Servisi Waillant
Franke Liman Franke
Şirinyalı En Yakın Regal Derin Dondurucu Servisi Regal
Zerdalilik En Yakın Regal Çamaşır Makinesi Servisi Regal
Soğuksu Regal Ankastre Servisi Regal
Soğuksu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi Arçelik
Muratpaşa Beyaz Eşya Arıza Servisi
Franke Teomanpaşa Franke
Meltem En Yakın Samsung Bulaşık Makinesi Servisi Samsung
Zerdalilik Profilo Buzdolabı Servisi Profilo
Kırcami En Yakın Arçelik Buzdolabı Servisi Arçelik
Fırın Pişirme (alt – üst kısım eşit pişirmiyor ise) Altus
Aksu En Yakın Arçelik Buzdolabı Servisi Arçelik
Döşemealtı En Yakın Bosch Klima Servisi Bosch
Lara Beyaz Eşya Tamiri
Uncalı Profilo Buzdolabı Servisi Profilo
Soğuksu Profilo Klima Servisi Profilo
Döşemealtı Bosch Ankastre Servisi Bosch
Konyaaltı En Yakın Arçelik Derin Dondurucu Servisi Arçelik
Beyaz Eşya Hızlı Servis Antalya
Yeşilbahçe En Yakın Beko Çamaşır Makinesi Servisi Beko
Aksu En Yakın Profilo Ankastre Servisi Profilo
Konyaaltı En Yakın Bosch Çamaşır Makinesi Servisi Bosch
Ankastre Hızlı Servis Konyaaltı
Meltem Arçelik Klima Servisi Arçelik
Yeşilbahçe En Yakın Samsung Bulaşık Makinesi Servisi Samsung
Zerdalilik En Yakın Ariston Buzdolabı Servisi Ariston
Aksu En Yakın Bosch Buzdolabı Servisi Bosch