Fluo Klima Servisi Kiziltoprak Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Fluo Klima Servisi Kiziltoprak Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0552 345 0507

SERVİS ACİL TALEP FORMU

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.
Marka: 
İlçe: 
Mahalle / Bölge: 
Antalya Fluo Klima Servisleri Kiziltoprak Mahallesi telefon, iletişim Antalya Fluo Klima servisi olarak sizlere bir telefon kadar Yakınız. Fluo markalı ürünleriniz için Antalya’daki Fluo klima Servisi irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Klima katagorisinde sadece Antalya Fluo klima servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Fluo klima Fluo buzdolabı Fluo çamaşır makinesi, Fluo bulaşık makinesi, Fluo kombi v.b cihazların teknik servisligini yapıyoruz.Antalya’da Fluo Uzman Servisiyiz ve Antalya Fluo Klima Servisi olarak sizlere Fluo markasıyla ilgili en iyi Fluo teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz.Antalya Fluo Klima Servisi olarak sizlere Fluo Klima servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Fluo olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Fluo Klima Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu gideririz. Fluo Klima Servisi Antalya mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. Fluo Klima Servisi Antalya Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm Klima markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz.

Fluo Klima Servisi Antalya parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Fluo Klima servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. Fluo Klima Servisimiz gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir. Fluo Klima Servisi Antalya için Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını yapmaktayız.

Garantili servis

Antalya Fluo Klima Servisi tarafından yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm markalara servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile Antalya'da tüm Klima markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Fluo Klima servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Fluo Klima Servisi Kiziltoprak Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Fluo Klima Servisi Kiziltoprak Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın