ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR, Çamaşır makinelerinin varoluş sebebi, içine attığınız çamaşırları temiz ve hijyenik bir şekilde yıkamasıdır. Eğer bu işlevi yerine getirmiyorsa, kullanmanın da hiçbir anlamı kalmaz. Bu nedenle çamaşır makinelerinin çamaşırlarda leke bırakması ciddi bir sorundur. Çamaşır makinelerinin leke bırakmasına birçok etken neden olabilir.

Bu etkenler;

– Giriş ya da tahliye hortumları patlamış ya da yerinden çıkmış olabilir.

– Kapı körüklü contasında herhangi bir delinme ya da aşınma olabilir

– Zaman içerisinde kazan delinmiş olabilir

– Rezistans yerinden oynamış, kireçlenmiş ya da arızalanmış olabilir.

Yukarıda saydığımız nedenler en sık karşılaşılan sorunlardır. Eğer tahliye ya da giriş hortumları yerinden çıkmış ise kolayca yerine takılabilir, fakat delinmişse hortumları değiştirmek en iyi çözüm olacaktır. Aynı şekilde hortumların kelepçeleri de zamanla gevşemiş olabilir. Bunları da sabitleyerek sorunu çözebilirsiniz.

Eğer kapı körüklü contasında aşınma ya da delinme varsa, bu conta değiştirilmelidir.

Conta değiştikten sonra herhangi bir sorun kalmayacaktır. Eğer kazanda bir delinme durumu söz konusu ise bu biraz daha masraflı olacaktır.

Bu durumda ya kazanı tamir ettirmeniz gerekir, ya da yeni bir kazan taktırmanız gerekir. Rezistans ile ilgili bir sıkıntı var ise, önce sağlamlığı kontrol edilmeli, sağlam değilse de değiştirilmelidir.

Yorumlarınız

Emre Önder
Teşekkür
Tamamen güvenilen bir firma olduğundan hiç kuşkunuz olmasın. Servis hizmetini mükemmel aldık. Herkese öneririm.
Gülsüm O.
Teşekkür
Vestel marka buzdolabım çalışmıyordu servisini çağırdım gelen servis motorunun yandığını söyledi ve motorunun değişimi için benden yüksek tutarda para istedi. O fiyat bana çok fazla geldi ve yaptırmadan servisi gönderdim.Daha sonra bu servisi aradım gelen Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi servis elemanının konuşmasından çok tecrübeli olduğu belliydi Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi vestelin servisinden daha düşük fiyat verdi.Bende ne gerekiyorsa yapın dedim ve orijinal motor ile değiştirdiler.Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden Çok memnun kaldım herkeze tavsiye edeceğim bir servis.
Buse Y.
Teşekkür
Hızlı ve güvenilir.
Furkan C.
Teşekkür
Mükemmel servis hizmeti aldım. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabildim. Çok teşekkürler
Bedriye Müge
Teşekkür
gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
Sertaç U.
Teşekkür
Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
Arda Ç.
Teşekkür
Arkadaşa teşekkür ederim.
İrazca
Teşekkür
Mükemmel servis hizmeti aldım. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabildim. Çok teşekkürler
Oğuzhan K.
Teşekkür
Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.
Fatih
Teşekkür
Gerçekten de başarılı bir firma. Servis konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Ne zaman aklıma bir soru takılsa sorumu soruyorum çok teşekkürler.
Aslı Şahin
Teşekkür
Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın