Çamaşır Makinesi Pompa Arızaları

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Çamaşır Makinesi Pompa Arızaları

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0552 345 0507

SERVİS ACİL TALEP FORMU

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.

Çamaşır Makinenizde En hızlı arızalanan parçaların başında pompa motoru gelir. Çamaşır makinenizin pis suyunun boşaltılmasına yarayan pompa, haliyle tıkanıklıklara da gebedir. Örnek vermek gerekirse; cebinizdeki bozuk paraların unutulması, bayanların saç tokaları, inşaatta çalışan kişilerin üstlerindeki sert kalıntılar, yağlar, çocukların çamur lekeleri vb.

Bu kalıntılar gün geçtikçe birikiyor, pompa motoruna zarar vermeye başlıyor, pompa motorunun arızalanmasına sebebiyet veriyor. Bazen bu arızalara müdahale edebilirsiniz. Sağ veya sol alt taraftaki kapağı açarak temizliğini yapabilirsiniz. Tıkanıklıkları Giderebilirsiniz.

Gelişen teknolojide artık makineler arızalanan noktaları için ekranlarına uyarılar göstermeye başladılar ve bu gösterdikleri uyarılar bizi arızanın ne olduğu hakkında fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyorlar.

Bazen sizin amatör müdahaleleriniz arızanın giderilmesinde yetersiz kalabilir.Bize Ulaşınız

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Çamaşır Makinesi Pompa Arızaları Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Çamaşır Makinesi Pompa Arızaları Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın