Altus Çamaşır Makinesi Servisi Güneş Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi Güneş Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Altus markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere Altus markasıyla ilgili Antalya en iyi Altus teknik servis hizmetini sunuyoruz. Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere Altus servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Altus servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Altus servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Güneş Mahallesi Kepez AntalyaAltus Servisi Güneş Mahallesi Kepez AntalyaAltus Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Muratpaşa
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Lara
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Konyaaltı
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Aksu
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Güzeloba
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Güzelyurt
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Kundu
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Çağlayan
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Şirinyalı
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Uncalı
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Liman
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Hurma
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Sarısu
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Akkuyu
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Kepez
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Döşemealtı
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbayır
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Cumhuriyet
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Çallı
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Etiler
 • Altus Servisi Güneş Mahallesi Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Güneş Mahallesi

  Yorumlarınız

  Şenol E.
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Fatih
  Teşekkür
  Gerçekten de başarılı bir firma. Servis konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Ne zaman aklıma bir soru takılsa sorumu soruyorum çok teşekkürler.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
  Hayriye G.
  Teşekkür
  İyiydi sorunsuz hallettik
  Mevlüt G.
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi'ni Herkeze tavsiye ederim.
  Pinar
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Turgut A.
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Bünyamin
  Teşekkür
  Mükemmel bir hizmet sağlıyorlar. Bu vizyonu geniş ekibe biz müşterilerine gösterdikleri ilgi ve alaka için tekrardan teşekkür ederim. Buzdolabımızı atılmaktan kurtardınız. dünya kadar masraf edecektik. Çok çok teşekkürler
  Jale
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Semih Y.
  Teşekkür
  Mükemmel bir hizmet sağlıyorlar. Bu vizyonu geniş ekibe biz müşterilerine gösterdikleri ilgi ve alaka için tekrardan teşekkür ederim. Buzdolabımızı atılmaktan kurtardınız. dünya kadar masraf edecektik. Çok çok teşekkürler
  Alparlsan K.
  Teşekkür
  Gerçekten de başarılı bir firma. Servis konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Ne zaman aklıma bir soru takılsa sorumu soruyorum çok teşekkürler.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Altus Çamaşır Makinesi Servisi Güneş Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Altus Çamaşır Makinesi Servisi Güneş Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Altus Çamaşır Makinesi Servisi Güneş Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın