General Electric Bulaşık Makinesi Servisi Yeni Mahalle

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Electric Bulaşık Makinesi Servisi Yeni Mahalle

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Electric markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya olarak sizlere General Electric markasıyla ilgili Antalya en iyi General Electric teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya olarak sizlere General Electric servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Yeni Mahalle Kepez AntalyaGeneral Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez AntalyaGeneral Electric General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Lara
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Aksu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Güzeloba
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Kundu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Çağlayan
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Uncalı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Liman
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Hurma
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Sarısu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Akkuyu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Kepez
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Çallı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Etiler
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Yeni Mahalle

  Yorumlarınız

  Neslihan Ş.
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
  Tolga Coşkun
  Teşekkür
  En iyi fiyata en kaliteli hizmeti almak isteyen arkadaşların başka bir firma arayışına girmelerine gerek yok. Tüm ekibe teşekkür ederim.
  Özgür
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
  İrazca
  Teşekkür
  Mükemmel servis hizmeti aldım. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabildim. Çok teşekkürler
  Yelda T.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Süleyman Aydın
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Fatma Yıldız
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Aysel Bozboyun
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
  Bünyamin
  Teşekkür
  Mükemmel bir hizmet sağlıyorlar. Bu vizyonu geniş ekibe biz müşterilerine gösterdikleri ilgi ve alaka için tekrardan teşekkür ederim. Buzdolabımızı atılmaktan kurtardınız. dünya kadar masraf edecektik. Çok çok teşekkürler
  Fuat
  Teşekkür
  Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
  Şenol E.
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Electric Bulaşık Makinesi Servisi Yeni Mahalle Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Electric Bulaşık Makinesi Servisi Yeni Mahalle Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Electric Bulaşık Makinesi Servisi Yeni Mahalle Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın