General Electric Buzdolabı Servisi Soğuksu

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Electric Buzdolabı Servisi Soğuksu

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Electric markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Electric markasıyla ilgili Antalya en iyi General Electric teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Electric servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Soğuksu Muratpaşa AntalyaGeneral Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa AntalyaGeneral Electric General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Lara
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Liman
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Electric Servisi Soğuksu Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Soğuksu

  Yorumlarınız

  Hüseyin A.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Ferdi
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Gökhan Şengör
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
  Fatma Yıldız
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Sertaç U.
  Teşekkür
  Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
  Emre Ö.
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Suat B.
  Teşekkür
  Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  Enis C.
  Teşekkür
  Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
  Oğuzhan K.
  Teşekkür
  Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.
  Kubilay
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla
  Coşkun A.
  Teşekkür
  Bu servisi Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya'yı internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım. Teşekkürler Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya ekibi

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Electric Buzdolabı Servisi Soğuksu Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Soğuksu Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Soğuksu Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın