General Electric Çamaşır Makinesi Servisi Karşıyaka

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Electric Çamaşır Makinesi Servisi Karşıyaka

Servis Ekiplerimiz tarafından servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0507 803 1571

ANTALYA BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ

General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Electric markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya olarak sizlere General Electric markasıyla ilgili Antalya en iyi General Electric teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya olarak sizlere General Electric servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Karşıyaka Kepez AntalyaGeneral Electric Servisi Karşıyaka Kepez AntalyaGeneral Electric General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Lara
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Aksu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Güzeloba
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Kundu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Çağlayan
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Uncalı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Liman
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Hurma
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Sarısu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Akkuyu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Kepez
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Çallı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Etiler
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Karşıyaka

  Yorumlarınız

  Necati Yüksel
  Teşekkür
  Arçelik buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Servise gelen ustamız Beye çok başarılılar.
  Gülsüm Ateş
  Teşekkür
  Bulaşık Makinem ile ilgili aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Çok Teşekkür ederim.
  Bahattin
  Teşekkür
  En iyi fiyata en kaliteli hizmeti almak isteyen arkadaşların başka bir firma arayışına girmelerine gerek yok. Tüm ekibe teşekkür ederim.
  Yunus K.
  Teşekkür
  Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
  Gökhan K.
  Teşekkür
  tum Antalya beyaz eşya servisi calisanlarina tesekkur ediyorum, sorun cikarmak yerine cozum odakli yaklasip, mutlu sekilde hizmet verdikleri icin. tebrikler.
  Ferdi
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Harun
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Turgut A.
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Arda Ç.
  Teşekkür
  Arkadaşa teşekkür ederim.
  Ahmet Y.
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine sizin ustayı çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Electric Çamaşır Makinesi Servisi Karşıyaka Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Electric Çamaşır Makinesi Servisi Karşıyaka Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Electric Çamaşır Makinesi Servisi Karşıyaka Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın