General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Ulus Mahallesi

Facebook Takip Et | Instagram Takip Et

Bizi takip ederek güncel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz

General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Ulus Mahallesi

☎️ 0507 803 1571

KIRIK EKRAN TAMİRİ HİZMETİMİZ YOKTUR

Klima Tamir ve Montajımız Yoktur

( Fujitherma - Fujiplus - Fujitsu MONTAJ Hizmetimiz Yoktur )

ANTALYA BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ

General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Ulus Mahallesi Kepez AntalyaGeneral Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Ulus Mahallesi

  Yorumlarınız

  Bedriye Müge
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Fatma Yıldız
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Şenay
  Teşekkür
  Servise gelen ustamız bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Buzdolabımızı neredeyse baştan yaptılar çok çok teşekkürler.
  Ayşe E.
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Oğuzhan K.
  Teşekkür
  Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.
  Gamze
  Teşekkür
  Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
  Orhan
  Teşekkür
  Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin
  Burak Ozkan
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
  Aysel Bozboyun
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
  Ahmet Y.
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine sizin ustayı çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya.
  Evren
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Ulus Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Ulus Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Ulus Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın