General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Yenigün

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Yenigün

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Yenigün Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Yenigün

  Yorumlarınız

  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Enis C.
  Teşekkür
  Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
  Mesude
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Gökhan Şengör
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
  Burak Ozkan
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
  Selahattin Taş
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Nalan
  Teşekkür
  Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip
  Göktürk M.
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Uğurcan Kemal
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Yelda T.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Yenigün Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Yenigün Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Bulaşık Makinesi Servisi Yenigün Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın