General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya olarak sizlere General markasıyla ilgili Antalya en iyi General teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya olarak sizlere General servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Kızılarık Muratpaşa AntalyaGeneral Servisi Kızılarık Muratpaşa AntalyaGeneral General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Lara
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Liman
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Kızılarık

  Yorumlarınız

  Yeliz K.
  Teşekkür
  Gayet başarılı bir ekip
  Hatice
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
  Sertaç U.
  Teşekkür
  Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
  Uğurcan Kemal
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Yelda T.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Şenay
  Teşekkür
  Servise gelen ustamız bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Buzdolabımızı neredeyse baştan yaptılar çok çok teşekkürler.
  Bedriye Müge
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
  Fuat
  Teşekkür
  Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
  Gülsüm Ateş
  Teşekkür
  Bulaşık Makinem ile ilgili aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Çok Teşekkür ederim.
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın