Miele Bulaşık Makinesi Servisi Pınarbaşı

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Miele Bulaşık Makinesi Servisi Pınarbaşı

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Miele markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya olarak sizlere Miele markasıyla ilgili Antalya en iyi Miele teknik servis hizmetini sunuyoruz. Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya olarak sizlere Miele servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Miele servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Miele servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Pınarbaşı Konyaaltı AntalyaMiele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı AntalyaMiele Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Muratpaşa
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Lara
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Konyaaltı
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Aksu
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Güzeloba
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Güzelyurt
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Kundu
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Çağlayan
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Şirinyalı
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Yeşilbahçe
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Uncalı
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Liman
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Hurma
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Sarısu
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Akkuyu
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Kepez
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Döşemealtı
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Yeşilbayır
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Cumhuriyet
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Dokuma
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Dokuma
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Çallı
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Etiler
 • Miele Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Kızıltoprak
 • Pınarbaşı

  Yorumlarınız

  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Ali
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
  Pinar
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Süleyman Aydın
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Gökhan
  Teşekkür
  Özellikle servis sonrası da destek bildirimlerinde ilginiz için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok çok profesyonel bir ekipsiniz.
  Melis B.
  Teşekkür
  her şey sorunsuzca halloldu teknik ekibinizi tebrik ediyorum.
  Oğuzhan K.
  Teşekkür
  Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.
  Emre
  Teşekkür
  Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  Mesude
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Gökhan K.
  Teşekkür
  tum Antalya beyaz eşya servisi calisanlarina tesekkur ediyorum, sorun cikarmak yerine cozum odakli yaklasip, mutlu sekilde hizmet verdikleri icin. tebrikler.
  Bora Bilen
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Miele Bulaşık Makinesi Servisi Pınarbaşı Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Miele Bulaşık Makinesi Servisi Pınarbaşı Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Miele Bulaşık Makinesi Servisi Pınarbaşı Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın