Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya

Facebook Takip Et | Instagram Takip Et

Bizi takip ederek güncel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz

Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya

☎️ 0507 803 1571

KIRIK EKRAN TAMİRİ HİZMETİMİZ YOKTUR

Klima Tamir ve Montajımız Yoktur

( Fujitherma - Fujiplus - Fujitsu MONTAJ Hizmetimiz Yoktur )

ANTALYA BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ

Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Miele markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya olarak sizlere Miele markasıyla ilgili Antalya en iyi Miele teknik servis hizmetini sunuyoruz. Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya olarak sizlere Miele servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Miele servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Miele servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Muratpaşa Muratpaşa AntalyaMiele Servisi Muratpaşa Muratpaşa AntalyaMiele Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Lara
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Aksu
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Kundu
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Liman
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Hurma
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Kepez
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Çallı
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Etiler
 • Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Muratpaşa

  Yorumlarınız

  Kubilay
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla
  Gülsüm O.
  Teşekkür
  Vestel marka buzdolabım çalışmıyordu servisini çağırdım gelen servis motorunun yandığını söyledi ve motorunun değişimi için benden yüksek tutarda para istedi. O fiyat bana çok fazla geldi ve yaptırmadan servisi gönderdim.Daha sonra bu servisi aradım gelen Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi servis elemanının konuşmasından çok tecrübeli olduğu belliydi Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi vestelin servisinden daha düşük fiyat verdi.Bende ne gerekiyorsa yapın dedim ve orijinal motor ile değiştirdiler.Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden Çok memnun kaldım herkeze tavsiye edeceğim bir servis.
  Gökhan Şengör
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
  Reyhan
  Teşekkür
  Antalya 'da hizmet veren en kaliteli teknik servislerden biri, fiyat/performans karşılaştırmasında ise en iyisi. Servis ekibi gayet hızlı ve başarılı.
  Mansur Kürşad
  Teşekkür
  Sorunsuz hizmet ve sağlık ile çok uzun süre birlikte olmak temennisi ile.. Sevgi ve selamlarım ile
  Şenol E.
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Burak Ozkan
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
  Ayşe E.
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Sertaç U.
  Teşekkür
  Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
  Harun
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Miele Servisi Muratpaşa Muratpaşa Antalya Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın