Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

SERVİS ACİL TALEP FORMU

Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Siemens markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya olarak sizlere Siemens markasıyla ilgili Antalya en iyi Siemens teknik servis hizmetini sunuyoruz. Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya olarak sizlere Siemens servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Siemens servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Siemens servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Şirinyalı Muratpaşa AntalyaSiemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa AntalyaSiemens Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Lara
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Aksu
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Kundu
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Liman
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Hurma
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Kepez
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Çallı
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Etiler
 • Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Şirinyalı

  Yorumlarınız

  Hayriye G.
  Teşekkür
  İyiydi sorunsuz hallettik
  Bora Bilen
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla
  Uğurcan Kemal
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Birsen
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Filiz Gülköken
  Teşekkür
  Çamaşır makinemizin arızasında Hem sabırla, hem de günün her saatinde sağladıkları esaslı destekten dolayı çok ama çok teşekkür ederim.
  Bahattin
  Teşekkür
  En iyi fiyata en kaliteli hizmeti almak isteyen arkadaşların başka bir firma arayışına girmelerine gerek yok. Tüm ekibe teşekkür ederim.
  Yunus K.
  Teşekkür
  Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Ahmet Y.
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine sizin ustayı çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya.
  Evren
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Ümran Akmeşe
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Siemens Servisi Şirinyalı Muratpaşa Antalya Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın